Holdoversigt/tilmelding – udendørs 2018/19

FOR TILMELDING: KLIK PÅ DET ØNSKEDE HOLD

BEMÆRK:

TIM GIF (TIL OG MED U8) TILMELDER SIG FOR EN HEL SÆSON SVARENDE TIL ET SKOLEÅR
(VED TILMELDING EFTER JUL SKAL BETALING SKE TIL TRÆNER)

FC TIM-HEE (FRA U9 OG OPEFTER) SAMT TIM GIF SENIOR TILMELDER SIG FOR EN HALV SÆSON – DVS. DER OPKRÆVES KONTINGENT 2 GANGE OVER ET SKOLEÅR (TILMELDING EFTER JUL SKAL SKE HER PÅ SIDEN)

Fra og med 1.1.17 er det aftalt at tilmelding/betaling af kontingent for forårs samt efterårssæsonen skal ske i den klub man oprindelig kommer fra.  Fremover skal spillere fra Hee tilmelde/betale via Hees hjemmeside og spillere fra  Vedersø/Stadil samt Tim skal Tilmelde/betale via link længere nede på denne side

DER TRÆNES PÅ STADION VED TIM HALLEN MED MINDRE ANDET ER ANFØRT

TIM GIF SÆSON:  13 AUGUST 2018 – 21. JUNI 2019

Kontingent for hele sæsonen for sandkasse og U6 er 350,-
Kontingent for hele sæsonen for U7 og U8 er 420,-

Sandkassehold  årgang 2014-2015
Tirsdage 17:00-17.45
Træner Rikke Jensen, Hjælpetræner  Joline Vanghøj

U6   årgang 2013
Tirsdage 17:00-17:45
Træner Betina Hansen Hjælpetræner Katrine Smedegård

U7  årgang 2012
Tirsdage 17:00-18:00
Træner Jens Gammeljord Snogdal

U8  DRENGE årgang 2011
Tirsdage  17:00-18:30
Træner Henrik Jørgensen Hjælpetræner Magnus Larsen

FC TIM-HEE SÆSON: februar 2019 – juni 2019.
Kontingent for et halvt år for U9-U12 er 400,-
Kontingent for et halvt år for U13-U16 er 425,-              

DER TRÆNES SOM UDGANGSPUNKT SKIFTEVIS I TIM OG HEE

NYHED fra august 2018:
Med i kontingentet vil der være personlig spillertrøjer med navn og nr., shorts samt strømper

DRENGEHOLD

U9+U10 årgang 2009-2010
Mandag (Hee) og onsdag (Tim) 17:00-18:00
Trænere Jacob Falsig, Jacob Andersen, Esben Midtiby

U11 årgang 2008
Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 16:45-17:45
Træner Jimmi Vanghøj

U12 + U13 årgang 2007 + 2006
Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 17:00-18:30
Trænere Stefan Nielsen

U14 årgang 2005
Tirsdag (Hee) og Torsdag (Tim) 17:00-18:30
Trænere Brian Andersen, Johnny Larsen, Daniel Baden

U15 årgang 2004
Mandag (Tim) og Onsdag (Hee) 17:15-18:30
Træner Eigil Jørgensen

PIGEHOLD

U9+U10+U11 årgang 2010+09+08
Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 17:00-18:00
Trænere Keld Torp, Mette Smedegård

U13+U14  årgang 2005+06
Mandag (Tim) og Onsdag (Hee) 17:00-18:00
Træner  Christian Damgaard

U16  årgang 2001-2004
Mandag (Tim) og Onsdag (Hee) 17:00-18:00
Træner Ole Mortensen, Jasmin Smedegård

SENIORHOLD

Herre Senior : 
Tirsdage kl. 18:30 – 20:00 Torsdage kl. 18:30 – 20:00

Herre Senior, Klippekort