Holdoversigt/tilmelding – udendørs 2018/19

FOR TILMELDING: KLIK PÅ DET ØNSKET HOLD

BEMÆRK:

FC TIM ER HELSÆSON VED TILMELDING EFTER JUL SKAL BETALING SKE TIL TRÆNER

FC TIM-HEE ER HALV SÆSON OG TILMELDING EFTER JUL SKAL SKE HER PÅ SIDEN

Fra og med 1.1.17 er det aftalt at tilmelding/betaling af kontingent for forårs samt efterårssæsonen skal ske i den klub man oprindelig kommer fra.  Fremover skal spillere fra Hee tilmelde/betale via Hees hjemmeside og spillere fra  Vedersø/Stadil samt Tim skal Tilmelde/betale via link længere nede på denne side

DER TRÆNES PÅ STADION VED TIM HALLEN MED MINDRE ANDET ER ANFØRT

FC TIM  SÆSON:  13 AUGUST 2018 – 21. JUNI 2018

Kontingent for hele sæsonen er 350,- for sandkasse og U6

Kontingent for hele sæsonen er 420,- for U7 og U8

Sandkassehold  årgang 2014-2015  Tirsdage 17:00-17.45                                   Træner Rikke Jensen, Hjælpetræner  Joline Vanghøj

U6   årgang 2013  Onsdage 17:00-17:45                                                                  Træner Betina Hansen Hjælpetræner Katrine Smedegård

U7  årgang 2012 Tirsdage 17:00-18:00                                                                      Træner Jens Gammeljord Snogdal

U8  DRENGE årgang 2011 Tirsdage  17:00-18:30                                                    Træner Henrik Jørgensen Hjælpetræner Magnus Larsen

       FC TIM-HEE SÆSON: 13. august 2018 – 12.oktober 2018                     Kontingent U9-U12 400,-  Kontingent U13-U16 425,-              

DER TRÆNES SOM UDGANGSPUNKT SKIFTEVIS I TIM OG HEE

NYHED fra august 2018

Med i kontingentet vil der være personlig spillertrøjer med navn og nr., shorts samt strømper

DRENGEHOLD

U9+U10 årgang 2009-2010 Mandag (Hee) og onsdag (Tim) 17:00-18:00             Trænere Jacob Falsig, Jacob Andersen, Esben Midtiby

U11 årgang 2008 Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 17:00-18:30                                     Trænere Jimmi Vanghøj, Filip Mortensen

U12 årgang 2007 Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 17:00-18:30                               Trænere Stefan Nielsen, Rasmus Voldsgård

U13 årgang 2006  Der kan vælges om man vil træne med U12 eller U14. der vil være enkelte træningsdage KUN som U13 (efter aftale)                                       Trænere Daniel Baden, Stefan Nielsen

U14 årgang 2005 Tirsdag (Hee) og Torsdag (Tim) 17:00-18:30                               Trænere Brian Andersen, Johnny Larsen, Daniel Baden

U15 årgang 2004 Mandag (Hee) og Onsdag (Tim) 17:00-18:30                              Træner Eigil Jørgensen

PIGEHOLD

U9+U10+U11 årgang 2010+09+08 Tirsdag (Tim) og Torsdag (Hee) 17:00-18:00            Trænere Keld Torp, Mette Smedegård

U13+U14  årgang 2005+06 Mandag (Tim) og Onsdag (Hee) 17:00-18:00          Træner  Christian Damgaard

U16  årgang 2001-2004 Mandag (Tim) og Onsdag (Hee) 17:00-18:00                 Træner Ole Mortensen, Jasmin Smedegård

Herre Senior :  Tirsdage kl. 18:30 – 20:00 Torsdage kl. 18:30 – 20:00

Herre Senior, Klippekort